Interlex. Biuro Księgowe Warszawa

Interlex do dyspozycji Klientów od 1991 r.

Zmiany w systemie podatkowym, które miały miejsce w 1991 roku wprowadziły nowe zasady opodatkowania osób fizycznych i zapoczątkowały nowe podejście do tematu rozliczeń zarówno osób nie prowadzących działalności, jak również wszystkich tych, którzy działali już na rynku lub mieli zamiar rozpocząć działalność gospodarczą. Zaczęły powstawać profesjonalne biura rachunkowe, w tym nasze – Interlex. Podwaliny pod funkcjonowanie firmy o takim profilu powstały w czasie pracy założyciela firmy w Ministerstwie Finansów i uzyskanej dzięki temu praktyce. Na podstawie obserwacji trudności w zakresie interpretacji przepisów, z którymi borykali się podatnicy i które opisywali, zwracając się o interpretację do organów podatkowych, powstał prosty wniosek o wyborze kierunku działalności, którą jest prowadzenie biura, takiego jak biuro księgowe Warszawa i doradzanie w zakresie prawa podatkowego.

Naczelną zasadą, którą powinno przyjmować każde biuro księgowe Warszawa i nie tylko, jest dbałość o rzetelność i profesjonalizm usług. Właściwa organizacja wysoko wyszkolonego zespołu pracowników zapewni zawsze zadowolenie fachowo i terminowo obsłużonych Klientów.

O naszej firmie świadczy przede wszystkim nieprzerwana obecność na rynku usług księgowych i doradczych od 1991 roku. Taki status osiągnęła głównie dzięki zaufaniu zadowolonych z obsługi Klientów, którzy wciąż tworzą motywację do doskonalenia w zakresie wiedzy i umiejętności doradczych.

Zajmujemy się każdą firmą, również od momentu powzięcia zamiaru rozpoczęcia działalności i przez cały czas pomagamy korzystnie rozwiązywać wszystkie problemy prawno-podatkowe oraz finansowe. Dzięki temu temu cała uwaga kadry kierowniczej każdego naszego Kontrahenta może maksymalnie skupić się na podstawowych zagadnieniach działalności, pozostawiając wszelkie prawne dylematy naszym fachowcom, którzy zawsze są do dyspozycji. (Dzienniki Ustaw można znaleźć TU)

W zależności od potrzeby naszych Klientów, oprócz rozliczeń podatkowych nasze biuro prowadzi oczywiście również rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (strona ZUS). Do naszych obowiązków należeć może również reprezentowanie Klientów przed stosownymi urzędami w celach rozliczeniowych i na wypadek wszelkich kontroli. Zakres usług zależy zawsze od indywidualnych potrzeb naszych Kontrahentów.

Biuro Księgowe Warszawa. Zdjęcie z pracy

Interlex. Biuro Księgowe Warszawa to zgrany zespół specjalistów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Comments are closed.