Doradca Podatkowy Warszawa


Na tej stronie Doradca Podatkowy Warszawa, ul. Derkaczy 34A, Interlex Doradca podatkowy Warszawa dobrze Ciebie poinformuje
udziela porad prawnych za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 872 01 73

 

Zdjęcie z biura doradca podatkowy Warszawa, DerkaczyZapraszamy Państwa korzystania z naszej usługi doradztwa podatkowego. Usługa ta przeznaczona jest zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Postaramy się przeprowadzić Państwa w łatwy i zrozumiały sposób przez gąszcz przepisów (nie do ogarnięcia dla większości osób nie związanych z branżą). Dzięki możliwościom sieci internetowej możecie Państwo korzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu lub biura i racjonalnie gospodarować kosztami, płacić odpowiednie, a nie zawyżane niepotrzebnie podatki oraz wypełniać wszystkie zalecenia prawne dotyczące metod księgowania oraz terminów rozliczeń. Doraźne korzystanie  z naszych usług oczywiście przynosi efekty, ale jest czasochłonne, ponieważ wymaga każdorazowo zapoznawania się z tematem od nowa. Rozsądnym rozwiązaniem jest nawiązanie stałej współpracy w tym zakresie, do której Państwa zachęcamy. W modelu stałej współpracy możemy zaproponować kontynuację porad i ciągłość działań w tym zakresie oraz korzystniejsze warunki.

Zapraszamy Państwa również do korzystania z naszych usług doradcy podatkowego online. W ramach tej usługi staramy się odpowiadać szybko i rzeczowo na nurtujące Państwa problemy, na które samodzielnie nie możecie zaradzić. Proponujemy, aby wcześniej zapoznać się z obszernymi materiałami z dziedziny prawa podatkowego, które publikujemy na naszej stronie. Wcześniejsza lektura może częściowo rozwiać Państwa wątpliwości lub ukierunkować na zadanie bardziej szczegółowego pytania. Odpowiadamy na pytania, które są związane z szeroko rozumianą działalnością gospodarczą i rozliczaniem tej działalności we właściwych  urzędach. Zajmujemy się zarówno firmami jednoosobowymi jaki i spółkami i przedsiębiorstwami prowadzącymi księgi handlowe. Prowadzimy także poradnictwo finansowe w szerokim zakresie dotyczące osób indywidualnych i ich rozliczania przed właściwym Urzędem Skarbowym i przed innymi instytucjami.

Interlex, Doradca Podatkowy Warszawa, ul. Derkaczy 34A
(Wawer, Praga Południe)

Aktualne przepisy podatkowe znajdziecie na stronie Aktualności Podatkowe i Gazecie Prawnej